P.K. Studio Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 

 

P.K.Studio Sp. z o.o. to firma posiadająca bogate doświadczenia w projektowaniu inwestycji o różnej skali, funkcji i poziomie zaawansowania. Zdobyte przez nas doświadczenie we współpracy z klientami krajowymi i zagranicznymi przekuwamy we wspólny sukces nasz i naszych klientów. Kieruje nami pasja tworzenia architektury niebanalnej, świeżej intelektualnie, opartej na mocnych ideach wynikających z analizy kontekstu przestrzennego, potrzeb klienta jak również przyszłego użytkownika. Wysoka jakość architektoniczna tworzonych projektów towarzyszy nam na każdym etapie tworzenia od fazy ideowej, koncepcyjnej, konsultacji ze specjalistami i urzędami,  poprzez etapy tworzenia  dokumentacji budowlanej i wykonawczej a także obsługi na etapie realizacji.​

ZAKRES DZIAŁALNOŚCI firmy to wielobranżowe projekty  studialne, koncepcyjne, budowlane, wykonawcze i powykonawcze :

  • budynków mieszkalnych i rezydencji

  • hoteli, pensjonatów, restauracji

  • budynków użyteczności publicznej

  • budynków edukacji

  • obiektów sportowych i rekreacyjnych

  • analizy chłonności, studia wykonalności

  • projekty wnętrz, mebli, obiektów użytkowych, form przemysłowych

WSPÓŁPRACUJEMY z szeregiem projektantów, specjalistów, doradców technicznych i branżowych oraz reczoznawców tworząc kompleksowe opracowania projektowe.

ZNAJDZIESZ W NAS doświadczony, kreatywny i kompetentny zespół, świadomy kosztów, terminowy utrzymujący wysoki poziom projektu na każdym etapie działania.

NASI KLIENCI

BILFINGER TEBODIN POLAND SP. Z O.O.

LOKALIZACJA

DANE KONTAKTOWE:

Biuro:

80-840 Gdańsk,

ul. Lawendowa 4/4

P. K. Studio Sp. z o.o.

80-175 Gdańsk,

ul. A. Gabrysiak 52/5

NAPISZ DO NAS:

KRS:      0000629366

NIP:   583-321-01-26

REGON: 364994429

Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem danych osobowych jest P. K. Studio Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą Gdańsku 80-175, przy ul. A. Gabrysiak 52/5, Biuro: Gdańsk 80-840, przy ul. Lawendowej 4/4.

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z naszą polityką prywatności.

  • Ikona szara Pinterest
  • Szary Instagram Ikona

© 2018 by P.K.Studio Sp. z o.o. Proudly created with Wix.com